l1eUwmOfZlOY5YVUlAimgp4949

Galeria Magnolia – Wrocław

Galeria znajdująca się przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Powstała w 2007r. Całość naszych prac obejmowała kawiarnie Costa kompleksowo a także hipermarket TESCO(wysokie ściany działowe oraz zaplecze socjalne) znajdujący się w tylnej części galerii.

l1eUwmOfZlOY5YVUlAimgp4984

Pasaż Grunwaldzki – Wrocław

Pasaż położony niedaleko mostu Grunwaldzkiego we Wrocławiu , oddany do użytku w 2007r. Nasze prace obejmowały lokale Costa Coffe oraz Northfish kompleksowo.

l1eUwmOfZlOY5YVUlAimage001

Costa – Katowice Stawowa

Kawiarnia Costa znajdująca się w Katowicach przy ul. Stawowej, przy wejściu na dworzec główny PKP. Inwestycja ukończona w roku 2007 obejmująca kompleksowe wykończenie całej kawiarni wraz z zapleczem. Całość wykończenia w wysokiej jakości nadzorowanej przez zagranicznych inspektorów z ramienia Costa Coffe.

l1eUwmOfZlOY5YVUlA,imgp4907

Costa – Zakopane Krupówki

Kawiarnia znajdująca się przy najbardziej znanym deptaku w Polsce (Krupówki) przy hotelu Gromada. Inwestycja ukończona w roku 2008r. obejmująca kompleksowe wykończenie całej kawiarni wraz z zapleczem. Całość wykończenia w wysokiej jakości nadzorowanej przez zagranicznych inspektorów z ramienia Costa Coffe.

l1eUwmOfZlOY5YVUlA,p1060428

Czarnik, Meble.pl – Rudna Mała

Budynek biurowy firm Czarnik, Meble.pl wraz z zapleczem socjalnym i technicznym w Rudnej Małej. Roboty wykończeniowe rozpoczęte w 2009r. wykonywane etapami mające na celu odnowienie oraz unowocześnienie stanowisk pracy i wizerunku niezwykle prężnie rozwijających się firm.

l1eUwmOfZlOY5YVUlA,imgp5158_2

Sąd Rejonowy – Rzeszów

Monumentalny budynek sądu rejonowego w Rzeszowie przy ul. Kustronia którego generalnym wykonawcą była firma Warbud. Budynek został ukończony w roku 2010. Nasze prace obejmowały ścianki , obudowy , zabudowy i sufity w systemie suchej zabudowy.

auchan-420x199

Leroy Merlin, Auchan – Rzeszów

Inwestycja ukończona w roku 2006. Prace w zakresie ścianek działowych Rigips , sufitów podwieszanych . Leroy Merlin – zaplecze socjalne oraz budynek techniczny, Auchan – część należąca do pasażu ( butiki , apteka , itp..)

l1eUwmOfZlOY5YVUlA,imgp5039

Restauracja Chilita – Rzeszów

Restauracja Chilita znajdująca się w budynku Capital Park przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Otwarcie odbyło się w 2009r. Lokal został przez nas wykończony kompleksowo w stylu włoskim. Cieszący się dobrą opinią pod względem kulinarnym jak i wykończenia.

l1eUwmOfZlOY5YVUlA,imgp4987

Multimedia – Świdnica

Remont siedziby Multimediów w Świdnicy położonej nieopodal Rynku przy ul. Siostrzanej. Zakończony w roku 2009. Obejmujący strefę obsługi klienta jak i biura oraz zaplecze. Kompleksowe wykończenie poza elektryką oraz klimatyzacją.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Multimedia – Gorzów

Remont siedziby Multimediów w Gorzowie Wlkp. Zakończony w roku 2009. Obejmujący strefę obsługi klienta jak i biura oraz zaplecze. Kompleksowe wykończenie poza elektryką oraz klimatyzacją.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Urząd Gminy – Leżajsk

Urząd gminy Leżajsk przy ul. Opalińskiego w Leżajsku. Prace obejmujące modernizacje oraz remont w budynku gminy, zakończone w roku 2008.

l1eUwmOfZlOY5YVUlA,muzeum

Narodowe Muzeum Ziemi Przemyskiej

Nowoczesne Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu zostało ukończone i oddane do użytku w 2008r. Nasze prace nadzorowane przez generalnego wykonawcę (Inżynieria Rzeszów) polegały na wykończeniu wnętrza ściankami działowymi , sufitami podwieszanymi oraz różnego rodzaju zabudowami.

l1eUwmOfZlOY5YVUlA,imgp5143

Multimedia – Rzeszów

Cały budynek przy ul.Lenartowicza w Rzeszowie wraz z elewacją został przez nas wykończony pod klucz w 2008r. Znajduje się w nim siedziba Multimediów w Rzeszowie a także banki oraz inne firmy świadczące różne usługi.